صمد بهزاد در دیدار با اعضای انجمن حمایت زندانیان پارساباد:
⭕️ از فعالیت های اجتماعی استقبال و حمایت می کنیم

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با اعضای انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارساباد مغان اظهار داشت: این مجتمع عظیم ملی دارای مسئولیت های اجتماعی بوده و از بدو آغاز بکار هیئت مدیره جدید نسبت به این موضوع، دغدغه داشته و از فعالیت های اجتماعی استقبال و حمایت می کنیم. رویکرد مدیریت این بنگاه اقتصادی به سرانجام رساندن وظایف خویش در پیوست اجتماعی می باشد.

✅ وی افزود: رعایت قانون، اصل و اساس بوده و سرلوحه اقدامات و فعالیت های مدیریت می باشد. در مسئولیت های اجتماعی نیز سعی می کنیم نهایت حمایت ها را با رعایت ضوابط و چارچوب های قانونی به منصه ظهور و بروز برسانیم.

✅ محبوب فروزنده، عضو هیئت مدیره و مشاور اداری، مالی و بازرگانی مدیرعامل شرکت بیان کرد: اصل موضوع حمایت از خانواده های زندانیان امری اخلاقی بوده و هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی با آن مخالفتی ندارد. اعضای هیئت مدیره و در راس آن مدیرعامل شرکت با در نظر گرفتن چارچوب های قانونی و جمیع جهات علاقمند به ایفای نقش در مسئولیت های اجتماعی از جمله حمایت از خانواده های زندانیان می باشد.

✅ مشاور اداری، مالی و بازرگانی مدیرعامل شرکت ادامه داد: هرگونه فروش اموال در شرکت ها و سازمان های دولتی تابع ضوابط و مقررات خاص بوده و از طریق مزایده صورت می پذیرد. چنانچه پس از چندین نوبت تجدید آگهی، متقاضی و شرکت کننده ای نسبت به مزایده رغبتی نشان ندهد، ترک تشریفات انجام می گیرد و در غیر این صورت ترک تشریفات معنی ندارد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تاکید نمود: اموال دولت برای ما مهم بوده و اعضای هیئت مدیره بعنوان نماینده حقوقی دولت در شرکت حضور دارند و وظیفه حفظ و صیانت از بیت المال به آنان محول شده و مقید به رعایت این اصل در تمامی اقدامات از جمله در فعالیت های اجتماعی می باشند.

✅ رحمت حیدری، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرستان پارساباد گفت: مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان فردی تحصیلکرده و متخصص با سوابق روشن و درخشان اجرایی و مدیریتی بوده و به لحاظ قدمت آشنایی با این بنگاه اقتصادی دارای حق آب و گل می باشد و افراد معارفه شده در هیئت مدیره شرکت از شایسته ترین های بومی منطقه هستند.

✅ وی اضافه کرد: فلسفه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارساباد کمک و دستگیری از زندانیان و خانواده های نیازمند آنان است. این انجمن از سال ۱۳۹۴ قراردادی رسمی با شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان جهت خرید دام زنده (به قیمت روز) و فروش آن داشته و عواید حاصل از فروش آن صرف کمک به زندانیان تحت پوشش می شود.

✅ جابر عبدی معاون سلامت و اصلاح و تربیت مدیر کل زندانهای استان خاطر نشان ساخت: خانواده های زندانیان هیچگونه پشتیبان و پناهگاهی نداشته و در صورتیکه مساعدت ها به آنان از طریق خیرین، افراد خاص جامعه و انجمن حمایت زندانیان انجام نگیرد، آسیب های اجتماعی روزبروز افزایش یافته و حجم وسیعی از جامعه را درگیر خواهد کرد. با توجه به فصل بازگشایی مدارس گام های ارزشمندی برای تامین نوشت افزار تا آغاز مهر ماه برداشته خواهد شد.

✅ فهم اله احمدزاده، عضو انجمن اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از شرکت های مهم و استراتژیک کشور است و انتظار داریم کمک های شایان توجهی به انجمن نموده و تداوم این مساعدت ها انتظار افکار عمومی و جامعه است.

✅ ولی شیرپور، عضو انجمن بیان نمود: انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارساباد دارای ۱۸۰ خانواده تحت پوشش بوده و دارای چارچوب های قانونی و بازرس می باشد و فعالیت های آن زیر نظر دادستان و شفاف است.

✅ شیرپور گفت: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بنگاه اقتصادی بوده و مردم نیز از بابت مسئولیت های اجتماعی انتظاراتی را از این مجتمع عظیم ملی دارند.

✅ لازم بذکر است، صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت و روان سهرابی، رئیس زندان پارساباد نیز در این جلسه حضور داشت.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |