🔘 پیام مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت مغان به مناسبت اربعین حسینی

☑️ اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش که فرا می رسد، مشتاقان و عاشقان آل الله دل های شان روانه آستان بلند سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت شده و غریو ماندگار «هیهات منا الذله» را از عمق تاریخ برکشیده و در طول زمان ساری و جاری می کنند. رهروان راستین امام خوبی ها که دلداده حماسه پربار حسینی هستند، شکوه و عظمت دلبستگی به فرزندان پیامبر اعظم اسلام را متجلی می نمایند.

☑️ مکتب انسان ساز عاشورا و آموزه های حضرت زینب کبری (س) برای ملت خداجو و دیندار ایران اسلامی درس آزادگی، حریت، پایمردی و چراغ راه آزادمردی بوده و آنان با عشق و علقه فراوان پیام اجتماعی و تمدنی درس مقاومت و نپذیرفتن ظلم را سرلوحه و سرمشق زندگانی خویش قرار می دهند تا مکتب سرخ عاشورا برای همیشه تاریخ زنده، پویا و بالنده استمرار پیدا کند.

☑️ بدینوسیله ضمن گرامیداشت اربعین سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع) و یاران صدیق ایشان در دشت خونین نینوا فرا رسیدن چهلمین روز شهادت «مصباح الهدی و سفینه النجات» را به محضر مبارک حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری، عموم آزادگان، مسلمین و پیروان خاندان عصمت و طهارت خصوصاً پرسنل ولایی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تسلیت و تعزیت عرض نموده و توفیق پیمودن راه ائمه معصومین (ع) در دنیا و شفاعت شان را در آخرت از خداوند تبارک و تعالی مسئلت می نماییم.

مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |