صمد بهزاد در دیدار با مدیرعامل شرکت پارس:
⭕️ با مد نظر قرار دادن منافع دو شرکت مغان و پارس در جهت رفع مسائل کوشا هستیم

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل؛ نایبعلی رحیمی، رئیس و صفرعلی نظریان، محبوب فروزنده و منصور عالی پور، اعضای هیئت مدیره شرکت با حمید صولت، مدیرعامل؛ ارژنگ عزیزی، رئیس و علی طلوعی و اسلام پهلوان، اعضای هیئت مدیره شرکت پارس دیدار و گفتگو کردند.

✅ صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در این جلسه اظهار داشت: در هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اجماع و اتفاق نظر در خصوص حل مسائل این بنگاه اقتصادی وجود داشته و حل مشکلات با انسجام و همدلی رویکرد اساسی مدیریت می باشد و سعی بر این است که اثرگذاری ها به نحو احسن و در مدت کوتاهی انجام شود.

✅ وی افزود: اعضای هیئت مدیره شرکت، شناخت کافی و وافی به موضوعات داشته و از اولین دقایق حضور نسبت به پروسه حل مشکلات بی تفاوت نمانده و تقسیم کاری خاصی را انجام داده ایم. در بازه زمانی محدود چندین جلسه کاری مهم در سطح ملی برگزار نموده و اراده موجود در مجمع را نیز تسهیل گر ارزیابی می کنیم. چنانچه مسائلی مورد اختلاف فیمابین دو شرکت مغان و پارس وجود داشته باشد، با مد نظر قرار دادن منافع دو شرکت در جهت رفع آن کوشا بوده و هستیم.

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت بیان کرد: بحث سند و مالکیت در تمامی شرکت های کشاورزی مهم و ضروری بوده و پیش از این نیز در شرکتین مغان و پارس تقسیماتی انجام گرفته و مشکل محاسباتی اساسی در این خصوص وجود ندارد. چندین بار نیز نقشه برداری و بررسی صورت پذیرفته و در صورتیکه بررسی دقیق بعمل نیامده باشد و یا اگر هم مسائلی وجود داشته باشد، با همت مدیریت هر دو شرکت بصورت فنی و کارشناسی حل خواهد شد.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت ادامه داد: اعضای هیئت مدیره هر دو بنگاه اقتصادیِ تاثیرگذار در منطقه مغان خوشبختانه همگی از کارشناسان زبده و کاربلد بوده و امید است، مسائل موجود در زمینه سند با تعاون و همکاری حل شود.

✅ صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت گفت: نظر مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بر تعامل بوده و انتظار این است که مسائل فیمابین شرکتین مغان و پارس در قالب کمیته فنی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و منتج به نتیجه مطلوب گردد. تولید اساس کار هر دو بنگاه اقتصادی بوده و مدیریت هر دو شرکت تا آنجا که می توانند بایستی در حل مسائل طرف مقابل کوشا باشند.

✅ محبوب فروزنده، عضو هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: ما زمانی موفق به پیشبرد مسائل خواهیم شد که با اتحاد و همیاری با یکدیگر همکاری نمائیم. مشکل سند، بحث پیچیده ای نبوده و اگر هم دارای درهم تنیدگی هایی باشد، فلسفه حضور ما برای رفع چنین مشکلاتی است…

✅ عضو هیئت مدیره شرکت اضافه نمود: مدیران حقوقی هر دو بنگاه اقتصادی نقش مشاوره ای داشته و مدیریت ها تصمیم گیر نهایی در مورد سند مالکیت می باشند که این امر با بررسی های فنی و کارشناسی منتج به نتیجه مطلوب خواهد شد.

✅ حمید صولت، مدیرعامل شرکت پارس اظهار داشت: مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دارای تجربیات فراوان در حوزه های مختلف بوده و با توجه به سوابق درخشان مدیریتی و اجرایی کسب موفقیت های خارق العاده در شرکت مغان دور از دسترس نیست. این دو بنگاه اقتصادی هر کدام در برخی از حوزه ها پیشگام بوده و امیدوارم با همکاری مسائل موجود به نحو احسن و در اسرع وقت حل شود. شرکت پارس از شرکت مغان منتزع شده و سوای شناخت و ارادتی که به اعضای هیئت مدیره جدید شرکت مغان وجود دارد، همگی سرباز نظام و سرنشینان یک کشتی هستیم.

✅ مدیرعامل شرکت پارس افزود: مدیر هر سازمانی به اندازه ای که اطلاعات درستی داشته باشد، می تواند تصمیمات سازنده ای را عملیاتی و اجرایی نماید. مسئولیت ارکان نیز اینگونه تعریف شده که مدیر، تصمیم مناسبی در جهت حفظ منافع سازمان متبوعش اتخاذ کند.

✅ این مدیر تاکید کرد: حوزه تخصصی شرکت پارس تولید بذور هیبریدی بوده و بدنبال نامه نگاری هایی که با شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان انجام گرفت،۳۵۰ هکتار از اراضی شرکت مغان جهت کشت ذرت بذری به شرکت پارس تخصیص یافته است.

✅ ارژنگ عزیزی، رئیس هیئت مدیره شرکت پارس بیان نمود: در دولت بعد از جنگ تحمیلی بحث اسکان عشایر داخل محدوده شرکتین مغان و پارس مطرح شد که مدیران قبلی در مقاطع مختلف مواضع متفاوتی در این خصوص داشته اند. در زمان استاندار اسبق وی انسجام و یکپارچگی شرکتین در موضوع اسکان عشایر را مطرح نموده و تاکید داشت، روستاهایی که به یکپارچگی موجود آسیب بزند، به خارج از محدوده انتقال یابد. بعدها دولت وقت واگذاری زمین به عشایر محدوده شرکتین با ابقای ساکنین آنها را تصویب کرد.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت پارس تصریح کرد: زحمات زیادی برای حل مشکل سند هر دو شرکت مغان و پارس در سطح مدیریت شرکتین کشیده شده و حل شدن مساله سند و حرائم به حل مشکل هر دو شرکت منجر می شود. هیچ چیز مهمتر و بااهمیت تر از مالکیت این دو بنگاه اقتصادی نیست.

✅ لازم بذکر است، در این جلسه معاون اداری، مالی و بازرگانی؛ مدیر امور حقوقی و املاک؛ مدیر امور فنی و عمرانی و مدیر امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان حضور داشت. همچنین مدیر امور حقوقی شرکت پارس از حاضرین در جلسه مزبور بود.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |