صمد بهزاد در جلسه شورای مدیران شرکت:
⭕️ حراست مامن نیروی انسانی و مورد اعتماد و اطمینان سیستم کاری و اداری می باشد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در جلسه شورای مدیران که به منظور تودیع و معارفه مدیر حراست این بنگاه اقتصادی انجام گرفت، اظهار داشت: چنانچه مزرعه عملکرد مناسبی نداشته باشد، می توان از طریق مدیریت نسبت به اصلاح عملکرد اقدام نمود. صیانت از نیروی انسانی وظیفه مدیریت می باشد. مدیران سرمایه های چندین ساله یک سازمان به شمار می روند که به مرور زمان و با آزمون و خطا صاحب تجربیات ذیقیمتی شده اند و بایستی این سرمایه را قدر دانسته و در جهت بهره وری هر چه بیشتر از توانمندی های آنان کوشش نمود.

✅ وی افزود: علم و دانش امروزی نیروی انسانی را سرمایه پویا دانسته و در جهت مدیریت آن دارای نظر و ایده است. چنانچه اشخاص حقوقی نتوانند بعنوان یک مدیر شایسته ظاهر شوند، فاجعه ای غیرقابل جبران اتفاق خواهد افتاد.

✅ بهزاد بیان کرد: حراست در هر سازمانی از جایگاه بالایی برخوردار بوده و باید متناسب با جایگاه، شان و منزلتش با آن رفتار نمود.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: حراست حالت بازدارنده داشته و ضمن همراهی با نیروی انسانی در صورت لزوم تذکرهای لازم را به آنان بدهد. این واحد سازمانی مامن نیروی انسانی بوده و مورد اعتماد و اطمینان سیستم کاری و اداری می باشد. حضور حراست برای همکاران بعنوان یک مشاور و همکار مورد امین است و ما نیز اعتقاد به حراست و قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: مهندس عبدی از نیروهای کارآزموده این بنگاه اقتصادی بوده و بر حسب وظیفه ای که بر عهده مدیریت شرکت گذارده شده است، با مطالعه بر روی وی و با صحبت حضوری تصمیم لازم اتخاذ گردید. شناخت خوبی از این نیروی شرکت وجود داشته و پیش از این نیز به لحاظ صیانت از نیروی انسانی و اموال شرکت فعالیت مثمر ثمری داشته است. مهندس فولادی نیز از همکاران متین، باسواد و اهل فن هستند و از زحمات وی نیز تقدیر و تشکر می نمایم.

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: حراست به لحاظ لغوی به معنای مراقبت و نگهبانی بوده و نهاد مهمی در قلب شرکت می باشد و با رویکرد حفظ و سلامت بر مسائل ریز و درشت سازمان مسلط است. کنترل نیروها و عناصر زیستی و مدیریت کردن تهدیدهای درونی و بیرونی مهم بوده و مکانیسم های خاص خود را دارد.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت ادامه داد: در صورتیکه آفتی در مجموعه ای موجود باشد، بایستی با تیزبینی نسبت به پیشگیری اقدام شود تا از ریشه دار شدن آن جلوگیری بعمل آید…

✅ وی اذعان داشت: نیروی انسانی نقش بسزایی در شرکت داشته و با امعان نظر به این نکته که تجربیات شان با تحمل مرارت های بسیار بدست می آید، باید قدر دانسته شود.

✅ علی اسلامی، مدیر حراست شرکت شهرک های کشاورزی ضمن تشکر از زحمات مدیر قبلی حراست و آرزوی توفیق برای مدیر جدید اظهار نمود: حراست همانند بقیه قسمت های سازمان ها فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذارده و به مرحله کنونی رسیده است که حفاظت فیزیکی، حفاظت اسناد، حفاظت پرسنلی و حفاظت IT از وظایف ذاتی آن می باشد.

✅ مدیر حراست شرکت شهرک های کشاورزی افزود: در سال های اخیر وظایف حراست خیلی پررنگ شده و حوزه های مختلفی را در بر می گیرد. هر کسی شیوه و سلیقه خاص خود را در کارهایش دارد که مهمتر از همه آنها اخلاق حراست می باشد. رفتار مدیر حراست باید بگونه ای باشد که رفت و آمد همکاران به محل کار وی ایجاد شبهه ننماید.

✅ اسلامی بیان کرد: صبوری لازمه حراست بوده و باید یاد بگیرد، همکارانی را که بهم ریخته اند حمایت و هدایت کند. جلب اعتماد همکاران از اهمیت بالایی در این خصوص برخوردار است.

✅ وی گفت: دارا بودن دید فنی ضرورت داشته و حراست باید آموزش های لازم را دیده و سطح سواد خویش را بالا ببرد. حتی در بحث های مالی و بازرگانی مطالعه داشته و حرفی برای گفتن داشته باشد.

✅ مدیر حراست شرکت شهرک های کشاورزی خاطر نشان ساخت: مجموعه حراست ها همانند زنجیر بهم متصل بوده و ارتباط شان با ادارات تنگاتنگ می باشد و می تواند در اسرع وقت در جریان امور قرار بگیرد.

✅ علی اسلامی تاکید کرد: برخی خبرها و گزارشات محرمانه بوده و بازگویی آن به مصلحت نیست ولی موضوعاتی هستند که به محض اطلاع بایستی با مدیرعامل در جریان گذارده شود. ما یک خانواده بزرگ بوده و چنانچه مسائل درونی خویش را مابین همدیگر رفع ننماییم، دیگر ارگان ها جهت حل موضوع ورود پیدا خواهند کرد.

✅ لازم بذکر است، در پایان جلسه ابلاغ مدیر جدید حراست به یاسر عبدی تقدیم شده و لوح تقدیری به پاس زحمات مصطفی فولادی، مدیر حراست قبلی اعطا گردید.

✅ شایان ذکر است، در این جلسه رضا رسولیان، مدیر امور حقوقی شرکت شهرک های کشاورزی؛ مسعود محمدی، مدیر حراست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل؛ اعضای هیئت مدیره؛ معاونین مدیرعامل؛ مدیران امورات مختلف شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |