نایبعلی رحیمی در دیدار با مدیرکل بانک کشاورزی استان:
⭕️ انتظار پرسنل شرکت مغان از بانک ها در خصوص تسهیلات را بجا و بحق می دانیم

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت در دیدار با مدیرکل بانک کشاورزی استان اظهار داشت: این مجتمع عظیم ملی یک بنگاه اقتصادی- تولیدی بوده و بحث گردش مالی شرکت و افزایش آن از مباحث مهم می باشد. مسائل مالی و بانکی در شرکت های تولیدی و حمایت از پرسنل قابل مذاکره است و انتظار حمایت در این زمینه وجود دارد. این امر به یک مدیریت هوشمند نیاز دارد تا شرکت ها بتوانند این ارتباط را داشته و مسائل پیش رو را حل کنند.

✅ وی افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان یک شرکت برند بوده که متاسفانه برخی ها بنا بدلایلی آن را زیان ده تلقی می کنند. چنانچه مدیریت علمی، تجربی و عقلانی بر اساس عدالت و تقوا اِعمال گردد، این بنگاه اقتصادی موفق به کسب سودهای سرشار خواهد شد که در این صورت سرمایه گذاری در آن رونق یافته و به تبع آن اشتغال مولد و پایدار زیادی در جریان خواهد بود.

✅ رحیمی بیان کرد: پرسنل شرکت انتظار حمایت از بانک ها را داشته و نسبت به بی مهری ها که تا الان صورت گرفته است، اعتراض دارند و ما نیز بعنوان مسئول، انتظار آنان را بجا و بحق می دانیم.

✅ صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: اینجانب بعنوان موسس اتاق اصناف و مجامع امور صنفی در شهرستان پارساباد مغان در زمان ریاست این مجمع با ۳ شعبه از بانک های کشاورزی، رفاه و ملی مذاکراتی در خصوص ارائه تسهیلات به افراد عضو مجامع انجام دادم و آنان نیز نهایت همکاری را در این خصوص بعمل آوردند.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: علیرغم اینکه حقوق پرسنل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از طریق بانک کشاورزی و با واریز به شعبه ای از این بانک پرداخت می گردد، همکاران شاغل در شرکت جهت دریافت وام با انواع و اقسام مسائل و مشکلات روبرو می شوند. انتظار این است که موانع موجود تسهیل و از سر راه برداشته شود. به هنگام مراجعه همکاران به بانک کشاورزی علاوه بر کسر حقوق از شرکت، ضامن نیز از آنان خواسته می شود که این امر عبث و کارشکنی در روند امور می باشد…

✅ وی ادامه داد: پرداخت تسهیلاتی از قبیل خرید خودرو یا تسهیلات مسکن با کسر حقوق و کارمزد ۴ درصد کمک زیادی در جهت حل مشکلات پرسنل نموده و در رفاهیات آنان نقش بسزایی دارد. تاکنون همکاری خاصی با این بنگاه اقتصادی در این زمینه صورت نگرفته و اختصاص یک شعبه جهت تسهیل امور همکاران الزامی است.

✅ بابک کبیری، معاون برنامه ریزی، امور اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت گفت: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان شرکتی صد در صد دولتی بوده و ترنوول مالی شرکت بالای ۵ هزار میلیارد تومان می باشد. علیرغم بحران آب درآمدهای پیش بینی شده برای پنج ماهه اول سال که بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان می باشد، تحقق یافته است.

✅ معاون برنامه ریزی، امور اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت اضافه کرد: ۳۶۶ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای سالجاری در نظر گرفته شده که ۱۶۶ میلیارد تومان آن از محل منابع داخلی و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز از سایر محل ها همچون ال سی و غیره پیش بینی گردیده است و با توجه به حجم عظیم سرمایه گذاری ها در زمینه انتقال جنین جرزی، کشت بافت، آبیاری تحت فشار و راه اندازی کارخانه تولید تیپ انتظار داریم، در حد مقدور حمایت های لازم انجام گیرد.

✅ ناصر سیف الهی، عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی کل کشور ضمن عرض تبریک انتصاب مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت اظهار داشت: با توجه به توانایی های تیم جدید مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان منشا خیر و برکت شده و تغییرات اساسی در این مجموعه ایجاد خواهد کرد. معتقدم این تیم بصورت بهینه از منابع، بهره برداری کرده و در رشد و توسعه شهرستان، استان و کشور موثر واقع خواهد شد.

✅ عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی کل کشور اذعان نمود: بانک کشاورزی بانک دولتی بوده و ماموریت و فلسفه وجودی آن حمایت از شرکت هایی همچون شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان است. در صورت تمرکز گردش مالی در این بانک می توانیم نیازهای مالی همچون تسهیلات به پرسنل، سرمایه گذاری های عمرانی، خرید تجهیزات، ایجاد ال سی داخلی، اوراق مشارکت و اوراق سلف را تحت پوشش خدمات خویش قرار دهیم.

✅ سیف الهی افزود: بانک کشاورزی شناخت کافی از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و نیازهایش داشته و ما نیز آماده کمک به آن هستیم. این بنگاه اقتصادی علاوه بر اینکه افتخاری برای استان و منطقه است، مشتری ثابت، معتبر و ارزنده بانک کشاورزی نیز می باشد.

✅ داور رجبی، مدیرکل بانک کشاورزی استان ضمن عرض تبریک انتصاب مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره جدید شرکت بیان کرد: ما خودمان را جدا از بدنه کشاورزی و تولید ندانسته و جزئی از این خانواده بزرگ می دانیم و در حد توان حمایت های لازم را از این بخش بعمل خواهیم آورد. جهت انسجام بخشی و نظام مند نمودن تعاملات پیشنهاد بنده این است که تفاهمنامه ای مابین بانک کشاورزی و شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان منعقد و محورهای همکاری تنظیم و اجرایی گردد.

✅ مدیرکل بانک کشاورزی استان ادامه داد: رشد شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان مایه سرافرازی بوده و به رونق توسعه، تولید، درآمد و اشتغال در منطقه و استان منجر می گردد.

✅ لازم بذکر است، در این جلسه عادل محمدی، معاون اعتبارات استان؛ بهرام لطیفی، مسئول روابط عمومی استان و موسی محمدی، رئیس شعبه مرکزی بانک کشاورزی پارساباد حضور داشت. همچنین بابک کبیری، معاون برنامه ریزی، امور اقتصادی و سرمایه گذاری؛ علی جهانگیرفرد، مدیر امور مالی؛ مختار اسدپور، مدیر امور بازرگانی و برخی مدیران شرکت حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |