صمد بهزاد در بازدید از مجتمع دامپروری:
⭕️ پروژه های سرمایه ای شرکت مغان تسهیل، اولویت بندی و اجرای آنها برنامه ریزی می شود

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در بازدید از مجتمع دامپروری ضمن بررسی وضعیت سایت ها اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از محل های درآمد مستمر شرکت از دامپروری می باشد، اجرای پروژه های عمرانی در آن استمرار یافته و منابع لازم برای تامین آن در اولویت است و با امعان نظر به فاکتور زودبازده و دیربازده بودن، پروژه های سرمایه ای تسهیل، اولویت بندی و اجرای آنها برنامه ریزی می شود. این اقدام با بررسی کارشناسی و فنی صورت خواهد گرفت.

✅ وی ضمن بررسی وضعیت زایشگاه، کیفیت آن را بالا ارزیابی کرده و در ادامه در بازدید از محل های دام افزود: تعویض بستر، افزایش ظرفیت و کاهش تراکم در راحتی دام ها نقش بسزایی داشته و تزریق واکسن موجب پیشگیری از بیماری ها و کاهش تلفات دام ها می گردد. بهداشتی تر نمودن محیط نگهداری دام ها، تامین نهاده های دامی از قبیل جو، ذرت و کنجاله سویا، جیره غذایی مناسب، بهبود عملکرد شیردوشی ها، افزایش راحتی دام ها و تزریق بموقع واکسن به آنها در افزایش عملکرد مجتمع و ارتقای راندمان تولید شیر خام موثر بوده و اقدامات لازم در حال انجام است.

✅ بهزاد بیان کرد: با توجه به اینکه نگهداری شیر خام در دمای پایین به کاهش بار میکروبی آن منجر می شود، راه اندازی چیلر سردکننده شیر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که دستگاه آن خریداری شده و بزودی نصب و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: خوشبختانه پیشرفت های خوبی در زمینه ژنتیک در بزرگترین مجتمع دامپروری ایران یعنی دامپروری شرکت انجام گرفته و سالانه ۲ هزار تلقیح مصنوعی انجام می شود.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: نیروی انسانی رکن اساسی هر سازمانی بوده و ساماندهی نیروها و مدیریت بهینه آن در جهت توسعه سازمان مذکور تاثیر چشمگیری دارد. در همین راستا تصمیماتی در قالب پروتکل های خاص در این زمینه برنامه ریزی لازم انجام خواهد شد تا اجحافی در حق کسی صورت نگیرد.

✅ صمد بهزاد تاکید کرد: علاوه بر بسته های معیشتی رفاهی نقدی و غیرنقدی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی که بصورت عام به کل پرسنل شاغل در این بنگاه اقتصادی اعطا خواهد شد، به منظور ارتقای رفاهیات کارکنان مجتمع دامپروری ابنیه و ساختمان های پرسنل محل های تولیدی بهسازی خواهد شد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |