نایبعلی رحیمی در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان پارساباد:
⭕️ تولید و اشتغال توام با هم از دغدغه های هیئت مدیره می باشد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان پارساباد اظهار داشت: اینجانب به نوبه خویش در مقابل ایثارگری های آزادگان معزز و معظم سر تعظیم فرود آورده و آرزوی موفقیت و سربلندی بیش از پیش برای آنان از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

✅ وی افزود: بنده همچون سایر اعضای هیئت مدیره بعنوان فرزند کوچک خانواده های ایثارگر هم کیش، هم عقیده و هم مرام شما عزیزان بوده و خودم را هم جنس شما می پندارم و نهایت تلاش خویش را به همراه سایر اعضای هیئت مدیره بکار خواهیم بست تا گوشه از آلام، رنج ها و مرارت های تان بکاهیم.

✅ رحیمی بیان کرد: بحث تولید و اشتغال توام با هم از دغدغه های هیئت مدیره بوده و در دستور کار قرار دارد. در صورتیکه تولید وجود نداشته باشد، اشتغال معنی نخواهد داشت و در همین راستا کوشش بر این خواهد بود که تولید، افزایش راندمان و بهره وری به نحو احسن انجام بگیرد تا بتوانیم بخشی از مشکل بیکاری شهرستان را رفع نمائیم…

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت گفت: قانون این اجازه را داده و حتی تکلیف کرده است که ۳۰ درصد استخدام از جامعه ایثارگر، آزاده، جانباز و خانواده شهید باشد و ما نیز با اعتقاد راسخ به زحمات این قشر عزیز اولویت ایثارگری را مد نظر قرار داده و رعایت خواهیم کرد.

✅ وی تاکید نمود: آزادگان علاوه بر غلبه بر دشمن متجاوز بر هوای نفس خویش غلبه کرده اند و ما نیز جهت پایان دادن به ناعدالتی های قبلی بر اساس فرمول علمی عقلانیت، کارآمدی و شایستگی کارها را پیش خواهیم برد.

✅ عباس جهانگیرزاده، نماینده شهرستان های پارساباد، بیله سوار و اصلاندوز خاطر نشان ساخت: شرکتین کشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس ظرفیت های بزرگی در منطقه بوده و انتظار این است که سهم جامعه ایثارگری در استخدام نیروی انسانی در این شرکت ها بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

✅ نماینده شهرستان های پارساباد، بیله سوار و اصلاندوز اضافه کرد: حق جامعه ایثارگری بیشتر از اینها بوده و بایستی مسائل آنان در اولویت رسیدگی مسئولین قرار گیرد. شهدا عزت تاریخ کشور بوده و هر لحظه و ثانیه آزادگان و جانبازان دفاع مقدس به لحاظ استمرار مرارت های تحمیل شده، اجر شهادت دارد.

✅ وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی قائم به ذات بوده و انشاالله با استمرار فداکاری های خانواده های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران در تاریخ ماندگار خواهد شد.

✅ سرهنگ پناهیان، معاون سیاسی و امنیتی سپاه استان ضمن بیان اینکه برنامه بزرگداشت آزادگان و گرامیداشت یاد و خاطره آنان کمتر از شهادت و اسارت نیست، اظهار داشت: اسارت در هر جامعه و مکتبی به ضرر آن کشور تمام شده ولی در دو برهه از تاریخ عزت آفرین شده است. اسارت اهل بیت بعد از شهادت حضرت امام حسین (ع) به ضرر یزید و اسارت آزادگان سرافراز در تاریخ مملکت به ضرر صدام منجر شده است.

✅ معاون سیاسی و امنیتی سپاه استان بیان نمود: اسارت علیرغم مرارت های دشواری که به همراه داشت، به نحوی ادامه پیام عاشورا بود. بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال از فاجعه عاشورا اثری از جنایت کاران بر جای نمانده ولی امام حسین (ع) و پیام قیام بحق ایشان لحظه به لحظه در حال پویایی است.

✅ وی افزود: مردم قدردان آزادگان بوده و در کنار آن مسئولین نیز تکالیفی برای کاستن بخشی از آلام این عزیزان دارند. انتظار این است که سهم ایثارگری در جذب نیروی انسانی مد نظر قرار گیرد.

✅ بهروز فخیمی، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارساباد گفت: تعدادی از آزادگان در دوران اسارت جان شان را از دست داده و به مقام رفیع شهادت نائل آمدند و پیکر برخی از آنان هیچگاه به کشور وارد و تشییع نگردیده است.

✅ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارساباد مغان ادامه داد: آزادگان سرافراز همچنان پای کار بوده و پایبند و وفادار به انقلاب شکوهمند اسلامی و آرمان های والای آن می باشند. انتظار آنان تکریم، اجرای عدالت، شفافیت و اجرای قانون سهم ایثارگران در جذب به ادارات، سازمان ها و ارگان ها است.

✅ وی اضافه کرد: این دولت، دولت محرومان بوده و رویکرد فرهنگی دارد و چنانچه غفلت هایی نیز در دولت های قبلی صورت گرفته باشد، عالی ترین مقام اجرایی کشور در جهت تبیین ارزش های دفاع مقدس و انقلاب دغدغه دارد.

✅ لازم بذکر است، در این مراسم که در سالن اجتماعات شهید رجایی شهرک آیت الله غفاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برگزار شد، حاج صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت؛ سرهنگ علی پیرجاهد، فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان؛ حجت الاسلام اسدی، نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان؛ محمدحسین نوری، معاون فرماندار شهرستان؛ برخی از مدیران شرکت و جمعی از آزادگان شهرستان پارساباد مغان حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |