⭕️ دیدار مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان با امام جمعه شهرستان پارساباد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی، امام جمعه شهرستان پارساباد مغان اظهار داشت: اینجانب ۱۵ سال در این بنگاه اقتصادی سابقه مدیریتی و اجرایی داشته و بعد از آن نیز در استان های البرز و تهران در موقعیت های مختلف در خدمت مملکت بوده ام و سایر اعضای هیئت مدیره نیز دارای رزومه خوب و قوی هستند و از انگیزه بالایی برای خدمت برخوردارند.

✅ وی افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از ریل توسعه خارج شده و ما با اصلاح روش ها و تدوین ساختار با مطالعه و کار کارشناسی درصدد ایجاد آرامش هستیم و اولویت ما نیز در این بنگاه اقتصادی تولید بوده و در کنار آن از مسائل فرهنگی غفلت نخواهیم کرد.

✅ بهزاد بیان کرد: تفاوت سلیقه ها امری طبیعی بوده ولی اختلاف مایه پسرفت در هر سازمانی می باشد که خوشبختانه اتحاد، انسجام و همدلی در بین اعضای جدید هیئت مدیره حاکم است.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: کمیته راهبردی پیش از این در شرکت فعال بوده و بنا بدلایلی فعالیت آن متوقف شده است و ما نیز در راستای هدف گذاری برای چشم انداز توسعه ای و عمرانی شرکت، این کمیته را راه اندازی خواهیم نمود.

✅ وی تصریح کرد: اصل ۴۴ و محدودیت های آن از چالش های عمده شرکت بوده و ما نیز بعنوان فرزندان مغان تمامی تلاش های خویش را برای تعیین تکلیف اصل ۴۴ و کمرنگ نمودن اثرات آن بکار خواهیم بست و در این خصوص از حضرتعالی بعنوان سرباز نظام که دغدغه مند هستید، درخواست یاری داریم.

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: اعضای هیئت مدیره در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی هر یک بنا به فراخور موقعیت دارای رزومه کاری در بخش های مختلف بوده و اینک که مجال و فرصتی در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان فراهم آمده است، تمام ظرفیت خویش را در جهت خدمت به پیشبرد اهداف این بنگاه اقتصادی بکار خواهند بست.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت اضافه کرد: تریبون مقدس نماز جمعه از تریبون های مهم و اساسی است و باید قدر آن را بدانیم و در همین راستا انتظار حمایت حضرتعالی را در جهت تعالی هر چه بیشتر شرکت داریم.

✅ صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت اظهار داشت: دغدغه فکری اینجانب از دوران دفاع مقدس و با مشاهده رشادت های امثال شهید باکری ها آغاز شده است. تیم جدید مدیریتی خوشبختانه منتسب به نظام و از خانواده های معظم و معزز شهدا و ایثارگران بوده و در حال حاضر نیز به دعای خیر امام جمعه شهرستان پارساباد نیاز مضاعفی داریم تا بتوانیم گام های موثری در جهت رشد شرکت برداریم.

✅ منصور عالی پور، عضو هیئت مدیره شرکت بیان نمود: اینجانب از پرورش یافتگان مکتب اسلام بوده و با توجه به عمق اعتقاد به پیشرفت مورد تاکید مقام عظمای ولایت در خدمت شرکت و تعالی و بالندگی آن هستم.

✅ حجت الاسلام باقری بنابی، امام جمعه شهرستان پارساباد مغان گفت: اتحاد و اتفاق و دادن دست همدلی به همدیگر به منظور توسعه منطقه، خدمت به مردم و اسلام بوده و همه مجتهدین ضمن تایید اصل خدمت به مردم بر آن تاکید کرده اند.

✅ امام جمعه شهرستان پارساباد مغان ادامه داد: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان مجموعه عظیم ملی بوده و مبدل نمودن آن به مجتمع باشکوه فرامنطقه ای نیازمند همت بیشتر می باشد.

✅ وی اذعان داشت: با توجه به وجود چند نفر بیکار در خانواده ها مردم پیگیر اشتغال بوده و از اعضای هیئت مدیره که فرزندان بومی منطقه هستند، انتظار می رود برنامه ای کاربردی و عملیاتی جهت ایجاد اشتغال در این بنگاه اقتصادی تدوین نمایند تا مشکل برخی خانواده ها حل شود.

✅ لازم بذکر است، پس از این دیدار مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت بر سر مزار شهدای گمنام حضور یافته و با قرائت فاتحه و نثار ثواب آن به روح پاک شهدای مزبور یاد آنان را گرامی داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |