صمد بهزاد مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مغان در دیدار با اعضای شورای راهبردی مجمع ایثارگران متحد پایدار شهرستان پارساباد:
⭕️ برای خروج از وضعیت فعلی برنامه ریزی های لازم را تدوین و اجرایی خواهیم کرد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با اعضای شورای راهبردی مجمع ایثارگران متحد پایدار شهرستان پارساباد اظهار داشت: این بنگاه اقتصادی شرکتی در حد و توان ملّی بوده و بایستی برنامه ریزی ها در این سطح باشد که متاسفانه با غفلت از جایگاه شایسته و بایسته آن به مرور زمان از ریل توسعه خارج و مستهلک شده و دوران بالندگی و شکوفایی خویش را از دست داده است. نیروی انسانی شرکت سازماندهی خاصی را طلب می کند که متاسفانه بهم ریخته و ساماندهی آن از ضروریات است.

✅ وی افزود: توصیه هایی از جانب اشخاص حقیقی و حقوقی شده و ما نیز در حد وسع شرکت از توانایی نیروهای متخصص در حوزه های مختلف با سمت و سوی بهره وری جهت افزایش راندمان تولید بهره مند خواهیم شد تا شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را به سوددهی بیش از پیش سوق دهیم. خوشبختانه ترکیب هیئت مدیره شرکت ترکیب خوبی بوده و انگیزه زیادی برای خدمت دارند.

✅ بهزاد بیان کرد: ما در بحث آب با چالش روبرو بوده و این بحران را جدی می دانیم که البته با وقوف به این امر نسبت به پذیرش مسئولیت اقدام کرده ایم و در جهت تبدیل تهدیدها به فرصت ها کوشش خواهیم کرد و به همین منظور از منابع انسانی و نیروهای کاری و توانمند شرکت به نحو احسن استفاده و برای خروج از وضعیت فعلی برنامه ریزی های لازم را تدوین و اجرایی خواهیم کرد.

✅ محمد پوراسکندر، دبیر کمیته دانشجویی و دانش آموزی مجمع ایثارگران متحد پایدار شهرستان پارساباد مغان گفت: مسائل مالی پاشنه آشیل مدیران می باشد که خوشبختانه مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره معرفی شده از مدیران سلیم النفس و پاک دست هستند.

✅ پوراسکندر تاکید نمود: دغدغه داشتن در خصوص نیروی انسانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان در افزایش روحیه تعاون بین پرسنل سازمان ها موثر بوده و انتظار از فرزندان مغان همکاری جهت پیشبرد هر چه بهتر کارها می باشد.

✅ حمید نعمتی، دبیر کمیته فرهنگی و اجتماعی مجمع و بازنشسته شرکت مغان خاطر نشان ساخت: ضمن تبریک به تیم مدیریتی جدید خداوند متعال را شاکرم که افرادی بومی و کاری سکان شرکت را بدست گرفته اند و این امر مایه برکت است. از اینکه دکتر بهزاد بعد از چندین سال این بار در کسوت مدیرعامل به شرکت بازگشته است، بر خود می بالیم.

✅ لیلا ایمانزاده، دبیر کمیته بانوان مجمع اذعان کرد: مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان واقف به مسائل و حساسیت های موجود در شرکت بوده و تسلط کافی به امور دارند و قطعا برای شرکت و منطقه برکات ماندگاری خواهند داشت.

✅ یوسف مهماندار، دبیر اجرایی مجمع ایثارگران متعهد پایدار شهرستان پارساباد مغان تصریح نمود: این مجتمع عظیم ملی با توجه به عظمت و بزرگی خود نیاز به مشاوران امین و کارشناسان باتجربه، کاربلد و سالم، مدیران باتجربه و کارآزموده داشته و خوشبختانه تیم جدید مدیریتی مسلط به کار و دردآشنا می باشد که این امر مفید به شرکت است.

✅ وی افزود: اعتبار این بنگاه اقتصادی به تولید و افزایش راندمان بوده و با توجه به امکانات موجود در شرکت، مردم انتظار دارند، عملکرد آن در مقایسه با کشاورزان بخش خصوصی بهتر باشد.

✅ لازم بذکر است حسن ندرتی رئیس مجمع ایثارگران متحد پایدار و دیگر اعضای این مجمع در جلسه فوق حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

به اشتراک بگذارید : | | |