صمد بهزاد در دیدار با فرمانده سپاه پارساباد:
⭕️ تولید، فرآوری و تامین امنیت غذایی از ماموریت های شرکت کشت و صنعت مغان است

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با سرهنگ علی پیرجاهد، فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه شهرستان پارساباد مغان که به همراه نایبعلی رحیمی، رئیس و صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت انجام گرفت، اظهار داشت: اینجانب با هیچکس تعارفی نداشته و اهل باج دهی نیستم. این مجتمع عظیم ملی به لحاظ مساحت و نیروی انسانی بزرگترین بنگاه تولیدی استان اردبیل بوده و ماموریت تولید محصولات استراتژیک، فرآوری محصولات اولیه و تبدیل آن به محصولات ثانویه در واحدهای صنعتی شرکت و تامین بخشی از امنیت غذایی کشور را بعهده دارد و در همین راستا درگیر نمودن آن با مسائل حاشیه ای و سیاسی نه در حیطه ماموریت های تعریف شده برای شرکت می گنجد و نه به مصلحت است. بنابراین تاکید نموده ام، استفاده از امکانات و جایگاه ها برای فعالیت های انتخاباتی ممنوع بوده و چنانچه افرادی قصد فعالیت بر له یکی از کاندیداهای محترم داشته باشند، می توانند با اخذ مرخصی نسبت به این کار اقدام نمایند.

✅ وی افزود: تولید اساس و محوریت کاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان است و ما نیز برنامه ریزی های خویش را در این راستا انجام داده و به منصه ظهور و بروز خواهیم رساند و به همین منظور نهایت سعی و تلاش را جهت بهره مندی از پتانسیل ها و ظرفیت نخبگان و نیروی انسانی کاربلد در حوزه های مرتبط شرکت بکار خواهیم بست. استفاده از ظرفیت های خالی شرکت می تواند موتور محرکی در توسعه این بنگاه اقتصادی شود و هیئت مدیره جدید با شاخصه سلامت و پاکدستی نهایت تلاش خویش را در این راستا بعمل خواهد آورد…

[In reply to شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان]
صمد بهزاد در دیدار با فرمانده سپاه پارساباد:
⭕️ تولید، فرآوری و تامین امنیت غذایی از ماموریت های شرکت کشت و صنعت مغان است

بخش دوم و انتهایی خبر👇👇👇

✅ بهزاد بیان کرد: این بنگاه اقتصادی محل کار و تلاش برای ارتقای هر چه بیشتر راندمان تولید محصولات بوده و کارکرد خاص تخصصی خود را دارد و نیروی انسانی آن علیرغم زحمات فراوانی که برای توسعه شرکت به خرج می دهند، از مظلوم ترین ها بوده و مدیران بایستی جوابگوی مجموعه خویش و احقاق حق آنان باشند.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: ما همه سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و وظایفی در این خصوص داریم که باید به نحو احسن انجام داده و در جهت اجرایی کردن وظایف محوله؛ ساعی و کوشا باشیم.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تاکید نمود: سیستم از ریل خارج شده و با کمک مسئولین استانی، کشوری و نهادهای انقلابی قصد بازگردانی دوباره شرکت به مسیر توسعه، عمران و سرمایه گذاری به منظور افزایش بهره وری این بنگاه اقتصادی را داریم.

✅ نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره شرکت خاطر نشان ساخت: ضمن تایید فرمایشات مدیرعامل محترم شرکت در خصوص اهمیت تولید، پرهیز از درگیر نمودن شرکت به مسائل حاشیه ای، بهره مندی از ظرفیت های خالی و لزوم بازگردانی دوباره شرکت به ریل توسعه، عمران و سرمایه گذاری تاکید وزارتخانه بر بومی گرایی بوده و اعضای هیئت مدیره نیز دارای این ویژگی هستند.

✅ رئیس هیئت مدیره شرکت ادامه داد: هماهنگی با نهادهای انقلابی نقش بسزایی در پیشبرد امور داشته و ما نیاز به حمایت صد در صدی شخصیت های حقیقی و حقوقی انقلابی داریم.

✅ سرهنگ علی پیرجاهد، فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه شهرستان پارساباد مغان خاطر نشان ساخت: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی از اهمیت قابل توجهی برخوردار بوده و خوشبختانه فعالیت های خوبی در این زمینه انجام می گیرد. مسئولینی که به تقویت این حوزه اقدام می کنند، مورد تحسین هستند. شرکت مغان در کنار عملکرد اقتصادی اش تاکنون در این حوزه نیز فعال بوده است.

✅ فرمانده سپاه پارساباد مغان ادامه داد: پرهیز از طایفه گرایی، پارتی بازی و تبعیض باید در برنامه تمامی مسئولین باشد گماردن نیروهای متخصص و ارزشی در مصدر امورات می تواند خروجی مثبتی داشته باشد به شرط آنکه کاربلد و منظم باشند. مردم از مشاغل خانگی در مغان گریزانند و چشمشان بر کشت و صنعت و بهره مندی از محاسن آن بخصوص در زمینه ایجاد اشتغال و عرضه محصولات تولیدی هست که کارکرد این شرکت ها را بعنوان پدافند غیرعامل در نقطه صفر مرزی بیشتر از پیش تبلور خواهد کرد.

✅ وی اذعان داشت: چنین شایع است که افرادی با تکیه بر برخی حمایت های غیرمنطقی بدون حضور در محل کار و یا با زدن کارت حضور، به دریافت دستمزد اقدام می کنند و این امر موجب آزرده خاطری پرسنل می گردد. در مراجعات مردمی ترتیبی اتخاذ شود که آنان براحتی مسائل شان را طرح نموده و از مسئولین و مراجع ذیربط پیگیری نمایند.

✅ لازم بذکر است، در این دیدار نایبعلی رحیمی، رئیس هیئت مدیره و صفرعلی نظریان، عضو هیئت مدیره شرکت نیز حضور داشت.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |