صمد بهزاد در دیدار با جمعی از مسئولین شهرستان های پارساباد و بیله سوار:
⭕️ همگی بایستی برای احیا و سربلندی شرکت کشت و صنعت مغان با جان و دل کوشش نمائیم

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان صمد بهزاد، مدیرعامل شرکت در دیدار با صاحبعلی اصغری، فرماندار و یوسف بدرزاده، معاون فرماندار شهرستان بیله سوار؛ حجت الاسلام قربانی، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بیله سوار؛ صالح عبدی، بخشدار جعفرآباد، الله بخش نجفی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارساباد مغان و فهم اله احمدزاده، از معتمدین و خیرین شهرستان اظهار داشت: شرکت مغان دارای ظرفیت های بالایی بوده و اینجانب با توجه به سابقه فعالیت های اجرایی و مدیریتی ۱۵ ساله در آن، شناخت کافی و وافی از این بنگاه اقتصادی دارم. سایر اعضای هیئت مدیره نیز واقف به پتانسیل های بالقوه و بالفعل آن هستند.

✅ وی افزود: در سطح دنیا دو مجتمع بزرگ اقتصادی و تولیدی وجود دارد که یکی از آنها در منطقه مغان و دیگری در کشور شیلی می باشد و این امر بوضوح بیانگر اهمیت و جایگاه شایسته و بایسته شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان است و بایستی بعنوان نگین کشاورزی ایران قدر و منزلت آن را درک و در شان این مجتمع عظیم ملی جایگاه بالایش را پاس بداریم.

✅ بهزاد بیان کرد: ایجاد اشتغال مولد و پایدار در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعنوان پدافند غیرعامل حاکمیت و دولت در نقطه صفر مرزی اهمیت زیادی داشته و بایستی برنامه ریزی منسجمی در این خصوص با هم اندیشی، همفکری و همراهی اعضای هیئت مدیره، مدیران، کارشناسان و نخبگان شرکت و منطقه صورت پذیرد.

✅ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: اصل ۴۴ و محدودیت های آن مانع اساسی بر سر راه توسعه و بالندگی شرکت بوده و اعطای اعتبارات و انجام سرمایه گذاری های دولتی، بهره گیری از تسهیلات بانکی، عرضه اوراق بهادار، تضامین، وثایق و مشارکت دولتی و خصوصی ممنوع شده است و اینجانب به همراه سایر همکاران نهایت سعی و تلاش خویش را در جهت رفع این ممنوعیت ها و خروج از اصل ۴۴ بکار خواهم بست.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: اینجانب مغان و شرکت مغان را عِرض خود دانسته و تعصب خاصی نسبت به آن دارم و معتقدم، همگی بایستی برای احیا و سربلندی آن با جان و دل کوشش نموده و از جایگاه بیت المالی آن صیانت کنیم و در این راه نیازمند مساعدت و همیاری همگان از جمله مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی بوده و یاری تمامی شخصیت های حقیقی و حقوقی را ارج می نهیم.

✅ صاحبعلی اصغری، فرماندار شهرستان بیله سوار خاطر نشان ساخت: حضور فرزندان مغان را در راس شرکت مغتنم می دانم و ضمن تبریک آرزوی موفقیت و سربلندی دارم. امیدوارم این انتصابات مایه برکت منطقه مغان و حتی استان باشد.

✅ یوسف بدرزاده، معاون فرماندار شهرستان بیله سوار اظهار کرد: ترکیب خوب، باتجربه و شایسته ای بعنوان هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معارفه گردیده و مطمئناً امتزاج تجربیات تیم معرفی شده نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت. مدیرعامل شرکت نیز فردی توانمند با سوابق درخشان اجرایی و مدیریتی در این بنگاه اقتصادی و استان های البرز و تهران بوده و امید به آینده درخشان و احیای شرکت دور از انتظار نیست.

✅ الله بخش نجفی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارساباد مغان بیان داشت: این انتصاب را از طرف فرهنگیان و جهادگران تبریک عرض می نمایم و وجود نخبگان بومی و کارشناسان مغانی در هر جایگاهی که باشند، باعث افتخار است.

✅ فهم اله احمدزاده، از معتمدین و خیرین شهرستان پارساباد مغان گفت: مدیرعامل انقلابی شرکت کشت و صنعت مغان فردی دردآشنا به مسائل و مشکلات شرکت و پرسنل آن بوده و حضور دوباره ایشان در این بنگاه اقتصادی با توجه به سوابق دیرین اجرایی و مدیریتی نویدبخش آینده ای درخشان در جهت بالندگی و توسعه شرکت می باشد.

✅ لازم بذکر است، در این دیدار صفرعلی نظریان و محبوب فروزنده، اعضای هیئت مدیره شرکت نیز حضور داشتند.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |