پیام تقدیر و تشکر دکتر قاسم محمدی

بسم الله الرحمن الرحیم

قُل إِنَّمَا أَعِظُكُم بِوَاحِدَةٍ أَن تَقُومُواْ لِلَّهِ مَثنَى وَفُرَدَى (آیه ۴۶ سوره سبا) بگو: من شما را فقط به یک حقیقت پند مى‌دهم و آن اینکه دو دو و یکی یکی براى خدا به پا خیزید.

خداوند متعال را شاکرم که در ادامه سه دهه خدمتگزاری میهن عزیز اسلامی ، مردم شریف والا مقام ، تحت پرچم مقدس جمهوری اسلامی و ولایت امر در نهادهای اجرایی قانونگذاری و سایر امورات دولتی از بیست و پنجم دی ماه ۱۳۹۹ تاکنون طی بالغ بر سی ماه در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در کسوت های رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل در کنار سایر اعضای محترم هیئت مدیره، معاونین، مدیران، کارشناسان و بویژه کارگران خدوم، تلاشگر و عاشق به تولید، توسعه و اقتدار امنیت غذایی صرف نمایم.

امروز که این امانت بس سترگ مدیریت جهادی را به دستان مبارک یک برادر دیگر جهادی به همراه تیم مدیریتی جدید می سپارم، ضمن عرض تبریک به حضور شریف آنان , آرزوی موفقیت روزافزون الهی نموده و از حسن اعتماد و همراهی های مسئولین مافوق در وزارت جهاد کشاورزی، شرکت شهرک های کشاورزی و استان اردبیل و مغان که خود یک مغانی اصیل و فرزندی از عشایر غیور هستم، صمیمانه تقدیر می نمایم.

هرچند در گزارش های مبسوط به توفیقات کم نظیر شرکت مغان در دوره جدید مدیریت کارآمد دولتی مستنداَ خواهیم پرداخت. لیکن این موفقیت را مرهون تک تک اعضای محترم هیئت مدیره، همکاران و پرسنل ساعی و پاک دست شرکت می دانیم که با کار جهادی شبانه روزی، ارزش آفرینی کردند و در تامین بخشی از امنیت غذایی کشور، اشتغال و «ما می توانیم» را با کارنامه درخشان به نیکی سرودند.

همه همکاران و عزیزان همراه را به خدای متعال می سپارم و عزت جهادگران غیور شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را در استمرار اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، عمل به منشور دولت مردمی و اجرائی کردن برنامه های اعلامی وزارت جهاد کشاورزی (وزیر محترم) در این ماه ایثار و شهادت (متعلق به حضرت امام حسین (ع) ) از بارگاه ملکوتی حضرت احدیت مسئلت می دارم.

با عرض خداقوت به اعضای هیئت مدیره محترم سابق آقایان محترم مهندس سپه، مهندس محسن زاده، دکتر نظیفی و دکتر پسندی و تبریک صمیمانه به برادران معزز دکتر بهزاد مدیرعامل، مهندس رحیمی رییس هیئت مدیره و بزرگواران مهندس نظریان ، مهندس عالی پور و مهندس فروزنده اعضای فرهیخته هیئت مدیره جدید که در پناه حق موفق و مخفوظند ان شاالله.

جهادگر، قاسم محمدی ۲۲/۵/۱۴۰۲

 

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام ، ایتا و اینستاگرام
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |