معاون اداری، مالی و بازرگانی شرکت مغان در دیدار با رئیس حوزه قضایی بخش مغانسر:
⭕️ رفع بیکاری ارتباط مستقیمی با کاهش میزان آسیب های اجتماعی و جرایم دارد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان عسکر قوی پنجه، معاون اداری، مالی و بازرگانی شرکت در دیدار با کریم امیری، رئیس حوزه قضایی بخش مغانسر (تازه کند) اظهار داشت: شرکت مغان بزرگترین شرکت دولتی در بخش کشاورزی بوده و با توجه به اینکه اشتغال بزرگترین مشکل منطقه می باشد، بسیاری از بیکاران چشم امید به این بنگاه اقتصادی دارند. رفع بیکاری ارتباط مستقیمی با کاهش میزان آسیب های اجتماعی و جرایم داشته و در صورت ایجاد محل های جدید اشتغال از تعداد پرونده ها به میزان چشمگیری کاسته خواهد شد.

✅ وی افزود: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان فاقد سرمایه در گردش بوده و محدودیت های اصل ۴۴ نیز باعث شده است که این مجتمع عظیم ملی نتواند از منابع دولتی و خصوصی برای سرمایه گذاری استفاده کند. سرمایه گذاری نیازمند منابع بوده و بایستی مورد حمایت واقع شود.

✅ قوی پنجه بیان کرد: یکی از مشکلات منطقه، کوچک شدن اراضی از طریق تقسیم به قطعات متعدد است. برای جبران این امر باید از حداقل مساحت حداکثر استفاده بعمل آید. گلخانه از مواردی است که به ایجاد ارزش افزوده و کسب درآمد بیشتر منجر می شود.

✅ معاون اداری، مالی و بازرگانی شرکت گفت: فلسفه حقوقی جهاد کشاورزی ترویج الگوهای جدید بوده و وارد کردن الگوی کشت جدید نیاز مبرم جامعه کشاورزی می باشد که در این خصوص اقداماتی صورت گرفته است.

✅ وی ادامه داد: سند تکبرگ دارای کاداستر برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اخذ شده و بسیاری از مشکلات در این خصوص حل گردیده است که به نوبه خود گام بزرگی می باشد. برای تثبیت مالکیت اراضی واگذاری نیز باید اقدام لازم صورت گیرد تا در آینده مشکلی ایجاد نشود.

✅ کریم امیری، رئیس حوزه قضایی بخش مغانسر وجود مکان های مستقل قضایی و حقوقی برای هر منطقه را حایز اهمیت توصیف نموده و خاطر نشان ساخت: در خصوص اراضی واگذار شده مشکلات بسیاری وجود داشته و افراد زیادی برای حل مشکل شان به این حوزه قضائی مراجعه می کنند. برخی از اراضی واگذاری دهه ۶۰ نیز هنوز دارای مشکل بوده و پرونده شان در جریان می باشد. باید قبل از واگذاری برنامه مشخصی ترسیم می شد. شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برای حل این مسائل نیازمند ارتباط مستقیم با قوه قضائیه است و ما نیز همگی باید در جهت خدمت به جامعه تلاش نمائیم. ارتباط منظم و مستمر جهت حل مسائل به خروجی مثبت منجر خواهد شد و ما مشتاق این تعاملات هستیم.

✅ رئیس حوزه قضایی بخش مغانسر اضافه کرد: ما برای حل مشکل هر هفته جلسه ای در یکی از روستاهای بخش مغانسر برگزار کرده و از نزدیک مسائل آن روستا مورد بررسی قرار می گیرد. مناصب، فرصت هایی برای خدمت به مردم بوده و باید نهایت تلاش را برای خدمت به مردم انجام دهیم.

✅ وی تاکید کرد: برخورد با جرایم به تصحیح نگرش ها و دیدگاه های غلط فرهنگی انجامیده و به مرور از میزان آسیب های اجتماعی می کاهد. کمک به ارتقای فرهنگ منطقه از دغدغه های مهم و اصلی اینجانب است.

✅ لازم بذکر است، در این جلسه مدیر امور روابط عمومی و بین الملل و همچنین مدیر و معاون امور حقوقی و املاک شرکت حضور داشت.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |