آیت الله عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:
⭕️ مدیرعامل شرکت مغان پرداخت زکات را نیز سرلوحه کارنامه خوب مدیریتی خود قرار دهد

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان آیت الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار قاسم محمدی، مدیرعامل شرکت ضمن تاکید بر اهمیت پرداخت زکات و برکات آن اظهار داشت: زکات یک فریضه الهی می باشد و چنانچه در طول دوران خدمت برخی مدیران قبلی در شرکت کشت و صنعت مغان به این فریضه عمل نشده است، آنان در درگاه الهی مورد مواخذه قرار خواهند گرفت.

✅ وی افزود: با شناختی که از اقدامات انقلابی، جهادی و دلسوزانه مدیرعامل شرکت مغان و کارنامه خوب نشان داده شده در طول مدیریت وی دارم، انتظار این است که پرداخت زکات نیز بایستی در سرلوحه این اقدامات قرار گیرد.

✅ نماینده ولی فقیه در استان به فعالیت برون مرزی و بین المللی اشاره نموده و بیان کرد: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان این قابلیت را دارد که در سایر کشورها در زمینه کشاورزی سرمایه گذاری نماید و اگر این مهم اتفاق بیفتد، توفیقات خوبی برای این شرکت رقم خواهد خورد.

✅ در این دیدار که روز جمعه ۳۰ تیر ماه در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل صورت گرفت؛ قاسم محمدی، مدیرعامل شرکت گفت: علیرغم تخصیص ۴۲ درصدی آب در سایه تامین بموقع نهاده ها، مدیریت مصرف آن در مزرعه، استفاده از قطرات ته مانده آب کانال ها و زحمات شبانه روزی همکاران در مراحل کاشت و داشت، راندمان تولید گندم مناسب بوده و حتی در برخی قطعات شاهد استحصال ۱۱ تن در واحد سطح بوده ایم که میزان متوسط آن در ۳ هزار و ۶۰۰ هکتار بالای ۷ تن بوده و جمعاً حدود ۲۷ هزار تن برداشت، بارگیری، حمل و انبار شده و کل محصول به دولت تحویل داده شد و پرداخت بهای آن به حساب شرکت آغاز گردیده است.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت تصریح نمود: عملیات برداشت کلزا نیز در سطح ۱۶۰۰ هکتار به اتمام رسیده و تحویل آن به غله آغاز شده است و میزان تولید محصول فوق الذکر تقریباً ۲ برابر میانگین کشوری که ۱/۷ تن در واحد سطح است، می باشد و این میزان در شرکت مغان به ۳/۲ تن در هکتار افزایش پیدا نموده است.

✅ وی اذعان نمود: ایجاد ۳۶۰ باکس گوساله دانی، ۲ سیلوی خندقی ۲۵ هزار تنی، ۱۰ جایگاه خشک دام و مرکز تغذیه انجام شده و برنامه ریزی در زمینه اصلاح نژادی دام ها از طریق انتقال ۱۰۰۰ جنین نژاد دام جرزی در مجتمع دامپروری شرکت در دستور کار قرار دارد که نزدیک ۱۰۰ جنین از آنها انتقال یافته و بقیه نیز در سالجاری اتفاق خواهد افتاد.

✅ محمدی با اشاره به نوسازی انجام یافته در مجتمع باغات میوه خاطر نشان ساخت: ۳۰۰ هکتار از مجتمع باغات میوه شرکت، نوسازی گردیده و امسال ۲۰۰ هکتار دیگر اصلاح خواهد شد.

✅ مدیرعامل شرکت، توجه به رفاهیات پرسنل و پرداخت کمک هزینه معیشتی در مناسبت های ملی و مذهبی را از دیگر اقدامات انجام گرفته عنوان نموده و اظهار داشت: با پیگیری های انجام گرفته کلیه مجوزهای احداث مسکن برای کل پرسنل از مراجع ذیصلاح اخذ شده و بزودی کلنگ اجرایی پروژه از محل نهضت ملی مسکن در قالب شهرک حاج قاسم سلیمانی به زمین زده خواهد شد.

✅ عضو هیئت مدیره شرکت توجه به فعالیت های فرهنگی، دینی، مذهبی و حمایت از این برنامه ها را از دیگر فعالیت های صورت گرفته بیان کرده و اضافه کرد: کارهای خوب و شاخص در این حوزه صورت پذیرفته و با تشکیل شورای فرهنگی، شرکت مغان در این حوزه نیز درخشان ظاهر خواهد شد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |