🔘 پیام مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان به مناسبت آغاز ماه محرم

☑️ هنوز کاروان مدعوّین بی خبر از عهد و پیمان شکنی دعوت کنندگان، راه کوفه در پیش دارد و چند روز دیگر مانده است، با حرّ بن یزید ریاحی روبرو شود و او نیز «المامور معذور»گویان راه بر حسین (ع) و یارانش بربندد تا پای حضرتش به کوفه و ندای حسینی اش بر گوش اهالی نرسد. مباد که خفته ای شمشیر از غلاف بربکشد و در صف نوه آخرین فرستاده خداوند بر بشریت قرار گیرد.

☑️ دشت خونین کرب و بلا هنوز شاهد شناعت یزیدیان نشده و آنانی که از جوانمردی حسین بن علی (ع)، خود و لشگریانشان ابتدای مواجهه در آن صحرای برهوت سیراب شده اند، نهر فرات بر روی دعوت شدگان برنبسته اند ولی اندک مجالی کافی است تا این دنائت عظما نیز اتفاق بیفتد و از خیل سپاهیان یزید بن معاویه فقط حرّ که آزادگی برازنده نام بامسمایش است، روز عاشورا با پیوستن به «مصباح الهدی و سفینه النجات» در جرگه ۷۲ تن شهید راه حق قرار گیرد.

☑️ بدینوسیله ضمن گرامیداشت فرا رسیدن محرم الحرام، شهادت مظلومانه سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و یاران باوفایش را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر فرزانه انقلاب، عموم مسلمین، آزادگان و شیعیان دلشیفته خاندان عصمت و طهارت خصوصاً پرسنل حسینی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

با آرزوی طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری
قاسم محمدی
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |