بابک کبیری در معارفه مدیر امور آموزش، پژوهش و ترویج شرکت مغان:
⭕️ سرانه آموزش برای کارکنان این بنگاه اقتصادی ۴۰ ساعت هدفگذاری شده است

⏪ به گزارش امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بابک کبیری، معاون برنامه ریزی، امور اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آموزش، پژوهش و ترویج این بنگاه اقتصادی اظهار داشت: این مجتمع عظیم ملی، شرکت سهامی عام بوده و به نمایندگی دولت جمهوری اسلامی سهامی شرکت شهرک های کشاورزی می باشد و وظیفه حفظ، حراست، نگهداری و استفاده توسط مدیریت شرکت مغان انجام می گیرد.

✅ وی افزود: حفظ و حراست از شرکت، نیاز به برادری، همراهی و همکاری داشته و در هر گوشه ای از این بنگاه اقتصادی اعم از زراعت، دامپروری، بازرگانی، برنامه ریزی و یا آموزش بعنوان کارشناس، کارگر و کارمند به ادای وظیفه به نحو احسن بپردازیم، تکلیف مهمی را ادا کرده ایم.

✅ کبیری بیان کرد: پیش از این مدیریت برنامه ریزی و بودجه وظایف مختلفی اعم از آموزش، برنامه ریزی، امور اقتصادی و همچنین فناوری را عهده دار بود که در حال حاضر هر کدام از اینها تبدیل به امور جداگانه شده اند و این امر نشانگر این است که تغییر و تحول در شرکت طبیعی می باشد.

✅ معاون برنامه ریزی، امور اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت ضمن بیان اینکه سرانه آموزش برای کارکنان این بنگاه اقتصادی ۴۰ ساعت هدفگذاری شده است، گفت: آموزش از نقش مهمی در شرکت برخوردار می باشد. قبلاً شرکت دارای ۵۰۰ نفر نیرو بود که در حال حاضر حدود ۳ هزار و ۵۰۰ نفر اعم از روزمزد، رسمی، محدود موقت، پیمانکاری، راننده استیجاری و فصلی در آن مشغولند و بایستی برای همه اینها و برای ارتقای سطح آموزش با تعاون و همکاری برنامه داشته باشیم.

✅ امیرعباس رستمی، مدیر جدید امور آموزش، پژوهش و ترویج شرکت خاطر نشان ساخت: تغییرات، تصمیم مدیریتی بوده و ما نیز دست به دست هم خواهیم داد و به عشق وطن و مغان برای ارتقا و بالندگی این مجتمع عظیم ملی تلاش خواهیم کرد.

✅ ابراهیم اشتری، مدیر سابق امور آموزش، پژوهش و ترویج شرکت اظهار نمود: اینجانب ضمن آرزوی توفیق برای مدیر جدید در حد توان در جهت کمک به وی فعال خواهم بود. همه برای ارتقای شرکت زحمت کشیده اند و برای همه آنان خداقوت عرض می کنم.

✅ لازم بذکر است، در این مراسم امیرعباس رستمی بعنوان مدیر جدید امور آموزش، پژوهش و ترویج شرکت، معارفه و از زحمات ابراهیم اشتری، در سمت مذکور تقدیر و تشکر بعمل آمد.

✍️ امور روابط عمومی و بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan

به اشتراک بگذارید : | | |