صفحات اختصاصی امور ...

 

 

 

 

 

 

⏪ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تمهیدات لازم برای تبدیل وضعیت تعداد 385 نفر از کارکنانی که پرونده ایثارگری ارائه کرده بودند، اتخاذ شده و در حال انجام است.

✅ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان قاسم محمدی، مدیرعامل شرکت چنین بیان کرد: بخشنامه مشترک سازمان اداری استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران، خرداد ماه سال 1400 ابلاغ گردید که در این راستا تعداد 411 نفر از ایثارگران معزز با مراجعه به امور اداری و منابع انسانی شرکت مغان تشکیل پرونده دادند و از این تعداد 385 نفر واجد شرایط اعلام شد و مدارک آنان تکمیل گردید.

✅ وی افزود: از مجموع 385 نفر تعداد 259 نفر درخواست تبدیل وضعیت استخدامی به قرارداد کارگری دائم و 126 نفر درخواست تبدیل وضعیت استخدامی به قرارداد رسمی قطعی نموده اند. تبدیل وضعیت تعداد 93 نفر نهایی شده که برای 77 نفر احکام کارگزینی صادر گردیده است و ما بقی در حال انجام می باشد. تعداد 215 پرونده مورد تایید وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته و در مرحله تخصیص کد مستخدمی در سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل قرار دارد. تعداد 51 فقره پرونده نیز در مرحله بررسی و تایید مدارک در سامانه وزارت جهاد کشاورزی می باشد. تعداد 26 فقره پرونده نیز در مرحله طی فرآیند تبدیل وضعیت قرار دارد.

✅ وی گفت: لازم می دانم از همه ارگان ها به سبب حمایت ها و مساعدت و همکاری تنگاتنگی که از ابتدای امر تاکنون داشته اند، بویژه معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی ، مسئولین محترم سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیریت هسته گزینش، مدیریت امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل، اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارساباد و نماینده ایثارگران شرکت نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم.

✍️روابط عمومی و امور بین الملل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

تلگرام، اینستاگرام و ایتا
@keshtsanatemoghan