صفحات اختصاصی امور

 

 

 

در چهارمين روز از دهه مبارك فجر، فرماندار پارس آباد مغان با حضور در بخش مرکزی این شهرستان، 32 پروژه عمرانی را با اعتباری بالغ بر 69 میلیارد ريال افتتاح کرد.جدول گذاری و جوب کشی خیابان قصابان اجیرلو به طول یک کیلومتر در حاشیه بزرگراه ورودی شهر پارس آباد و زیرسازی خیابانهای امام خمینی (ره) و امام حسین(ع) به مساحت 11 هزار متر مربعی با مجموع اعتبار هزینه شده بیش از 340 میلیون تومانی از جمله طرح هايي بود كه فرماندار پارس آباد در دهستان اجیرلو آن را افتتاح كرد.

اكبر صمدي با بیان اینکه روستای اجیرلو به عنوان یکی از روستاهای بزرگ بخش مرکزی مورد توجه ویژه بوده، گفت: به موازات این طرح ها پروژه های متعدد برق، گاز رساني، بهداشتی و درمانی و عمران روستایی در حال اجرا و بهره برداری است و روفوژ جاده و بزرگراه پارس آباد به اجیرلو جز برنامه های عمرانی آتی این روستا خواهد بود.

در ادامه افتتاح پروژه های بخش مرکزی پارس آباد، اورژانس و پایگاه فوریتهای پزشکی اجیرلو با زیربنای 125 متر مربع و اعتبار بالغ بر 500 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداري رسيد.

اين مركز كه مجهز به یک دستگاه آمبولانس و امکانات درمانی و مراقبتی مطابق استاندارد کشوری بوده، داراي 9 تکنسین فوریتهای پزشکی آکادمیک است كه به مردم خدمات درماني و بهداشتي ارائه خواهند كرد.

فرماندار پارس آباد در آيين افتتاح اين فوريت پزشكي گفت: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت، خدمات بهداشتی و درمانی و سلامت را در سطح تمام کشور به خصوص روستاها توسعه چشمگیر داده است که این طرح نیز در این راستا برای خدمات رسانی به اهالي شریف منطقه برنامه ریزی و عملیاتی شد.

در ادامه برنامه های افتتاح پروژه ها و طرح های روستایی، 2 باب مسکن مدد جویان تحت پوشش بهزیستی و یک باب مسکن محرومین تحت پوشش کمیته امداد با مجموع اعتبار 50 میلیون تومانی در بخش مركزي پارس آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح تجهیزات بخش های کلونوسکوپی، آندوسکوپی، رادیوگرافی و تست ورزش به ارزش 370 میلیون تومان و همچنين افتتاح سالن همراه سرای بیمارستان امام خمینی(ره) پارس آباد برای اولین بار در استان اردبیل با متراژ 450 متر مربع و اعتبار 100 میلیون تومان از ديگر طرح هايي بود كه با حضور فرماندار و جمعي از مسئولان اجرايي شهرستان پارس آباد به بهره برداري رسيد.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس آباد مغان و بازديد از طرح یادمان شهید گمنام در محوطه اين دانشگاه آزاد و اهداي جهيزيه به 14 تحت پوشش كميته امداد از جمله برنامه هاي چهارمين روز دهه فجر در شهرستان پارس آباد بود كه با حضور فرماندار و جمعي از مسئولان اجرايي انجام شد.

///

///

///

///

////

////

 

منبع:آران مغان

 

مناسبت روز