صفحات اختصاصی امور

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، حامد عاملی روز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: واحدهای تولیدی و صنعتی استان نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش هستند و ضروری است بانک ها آن را به موقع پرداخت کنند.وی اضافه کرد: واحدهایی که به بانک ها معرفی می شوند نباید بلاتکلیف بمانند و در صورت مصوب نشدن وام و یا مراجعه نکردن متقاضی برای دریافت وام، ابلاغیه به متقاضی صادر شود تا تعیین تکلیف شده و در صورت مراجعه نکردن فرد دیگری به جای وی معرفی شود. 

وی گفت: دولت تدبیر و امید برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی از واحد های تولیدی حمایت می کند و همه مدیران دستگاه های اجرایی هم باید از طرح های اشتغالزا حمایت کنند.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان اردبیل درباره پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و کشاورزی افزود: امسال 467 طرح به بانک ها معرفی شدند که از این تعداد 63 طرح صنعتی و 93 طرح کشاورزی موفق به دریافت تسهیلات شده اند .
عاملی بیان کرد: در بخش صنعت یک هزار و 50 میلیارد ریال و در بخش کشاورزی یک هزار و 700 میلیارد ریال از محل تسهیلات رونق تولید توسط بانک ها پرداخت شده است .
تاکنون در استان اردبیل 900 واحد تولیدی و صنعتی پروانه فعالیت گرفته اند که از این تعداد 600 واحد فعال و نیمه فعال هستند، پارسال حدود 240 طرح و واحد تولیدی راکد استان با استفاده از تسهیلات دولتی فعال شدند.
خبرنگار:یعقوب شاددل**انتشاردهنده:عارف شیرزاد

 

 

 

 

منبع:ایرنا

مناسبت روز