صفحات اختصاصی امور

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، حجت الاسلام احمدی : فلسفه اصلی تشکیل بسیج زمینه سازی برای تداوم وحدت در جامعه انقلابی بود.به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیران، کارکنان و کارگران شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پارس آباد در توضیح منطق و فلسفه تشکیل بسیج، خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) بسیار هوشمندانه در 5 آذر 1358 فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد تا در کشور محورهایی برای حفظ وحدت باشد چرا که نقشه اصلی دشمنان انقلاب برنامه ریزی برای ایجاد تفرقه و اختلاف افکنی بود.
وی افزود: فلسفه اصلی تشکیل بسیج توسط امام خمینی (ره) ، زمینه سازی برای تداوم وحدت در جامعه انقلابی بود. به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیران، کارکنان و کارگران شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
وی با بیان اینکه ماموریت اصلی بسیج همین تدام وحدت در جامعه است، اظهار کرد: ظهور این تداوم را در تمام دوره ها از جمله جنگ، بازسازی پس از جنگ و در مقابله با سایر توطئه های داخلی و خارجی در طول سالیان گذشته مشاهده کرده ایم.
ایشان همچنین برهمگانی کردن روحیه بسیجی در تمامی صحنه های جهادی بین اقشار مختلف مردم تاکید کردند و افزودند : روحیه بسیجی داشتن درتمامی زمینه های زندگی روزمره بایستی دراولویت تک تک ما ایرانیان باشد تا دشمن نتواند به قلب و ذهن ما نفوذ کند درغیراین صورت دشمن به ما نزدیکتر خواهد شد وپیامد همین امر میتواند جبران ناپذیر باشد پس بایستی هوشیارتر از قبل باشیم .

دکتر محمود علایی عضوهیئت مدیره و معاون کشاورزی و دامپروری کشت و صنعت مغان نیز با بیان اینکه جامعه ما از یک تنوع اقلیمی و فرهنگی برخوردار است، گفت: با توجه به این موضوع اصل تفکر تشکیل بسیج همان حفظ وحدت در جامعه بود و بر این اساس لازم بود انسجام بخشی صورت گیرد تا این تنوع قومی در ایران با هم هماهنگ شود.
وی با بیان اینکه بسیج یک قدرت ماندگار درتاریخ ایران اسلامی ایست خاطر نشان کرد: بسیجی یعنی کسی که عزت، استقلال ، حفظ ارزش ها و عدالت را در سینه باز فداکار خود دارد، بسیجی یعنی کسی که در دفاع از حق و حق گویی و عدالت خاضعانه ایستاده و حاضر نیست به کسی ظلم کرده، در جامعه اختلاف افکنی کند و انسجام ملی را به خطر بیندازد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از طرف حوزه مقاومت بسیج کارگری و روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان به پاس زحمات شبانه روزی فرماندهان حوزه مقاوت بسیج کارگری کشت و صنعت مغان با حضور مسئولین شهرستانی ومدیران آن شرکت لوح و هدایای اهدا شد.

 

 

 

روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان

مناسبت روز