صفحات اختصاصی امور

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، جمعی از کارگران و کارمندان بسیجی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، جهت تجدید عهد و پیمان با شهدای دوران دفاع مقدس راهی مناطق عملیاتی شدند. بسیجیان شرکت مزبور ابتدا با حضور در مزار شهدای گمنام شهرستان پارس آباد مغان و قرائت فاتحه و نثار ثواب آن به روح والای آن معراجیون راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
ابراهیم فکور، مسئول ناحیه مقاومت کارگری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: این سفرها که با حضور پرشور بسیجیان شاغل در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان انجام می شود، همه ساله مصادف با ایام تحویل سال نو انجام می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت کارگری شرکت اظهار داشت: به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی و برای پاسداشت و صیانت از ارزش های دفاع مقدس و همچنین برای انتقال اهداف و آرمان های آن کبوترهای خونین بال به نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی، کاروان های فرهنگی و ترویجی راهیان نور امسال نیز همچون سال های ماضی برای دیدار از مناطق عملیاتی، عازم جنوب کشور شدند.

شایان ذکر است طی این سفر زیارتی و فرهنگی از مناطق عملیاتی هویزه، شلمچه، اروندکنار، فکه و یادمان ها و موزه های دفاع مقدس در این مناطق بازدید بعمل آمده و با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، به تعمیق هر چه بیشتر بینش و معرفت بسیجیان اقدام خواهد شد.

 

 

روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان

نوشتن دیدگاه

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید