صفحات اختصاصی امور

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برای تغییرات در مدیریت سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل پیامی را صادر کردند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پروردگار یکتا را حمد و سپاس می گوییم که زندگی ما را به موهبت کار و تلاش بیاراست و کار و تلاش را کلید کامیابی و سرمایه سعادت و نیکبختی انسان قرار داد.

برادر گرامی و ارجمند جناب آقای مهندس عدیل سروی

ضمن قدردانی و ارج نهادن به خدمات ارزنده، تدابیر سازنده و تلاش های خستگی ناپذیر حضرتعالی در طول ۴ سال مدیریت در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، که منشا اقدامات مفید و موثر و گام های اساسی در رشد و شکوفایی کشاورزی استان و دست یابی به موفقیت ها، افتخارات و دست آوردهای بسیار ارزشمند و ماندگاری بوده است، بر خود لازم می دانیم از حمایت ها، مساعدت ها و راهنمایی های خردمندانه جنابعالی صمیمانه سپاسگزاری نماییم.

بی تردید موفقیت ها، افتخارات و دست آورد های سازمان در طول ۴سال مدیریت حضرتعالی، از جمله افزایش بهره وری، دستیابی به رکورد های جدید در تولید گندم و دانه های روغنی، اجرای طرح ها و پروژه های متعدد، گسترش روحیه مردم داری و ایجاد انگیزه در کارکنان به منظور حاکمیت محیطی مملو از صداقت، شادابی، پویایی و جدیت و کاردانی در سازمان، سرلوحه قرار دادن ارزش های اصیل اسلامی و انسانی در راهبری سازمان، استقرار نظام بهبود مستمر در کلیه فرآیندهای کاری، افزایش و استمرار تولید توأم با رعایت اصول ایمنی، ساماندهی اصولی تمام امکانات و منابع و برنامه ریزی دانش محور به منظور دستیابی به تولید پایدار و کیفی بر اساس شاخص ظرفیتهای اسمی، ایجاد تدابیر جامع عملیاتی به منظور ارتقاء و تعالی سازمان از منظر تولید اقتصادی و محیط زیست برگ های زرینی که از دوران طلایی مدیریت شما به یادگار خواهند ماند.

و اینک در نهایت فصلی پربار و ثمر بخش از تلاش ارزشمندتان، آرزو می کنیم که در سنگری دیگر نیز توفیقی فراتر همراهتان و نصیبی شیرین تر ارزانی هم سنگرانتان باشد.

صمیمانه آرزو می کنیم که در پرتو الطاف و عنایات حق تعالی همواره در راستای خدمت به کشور عزیزمان در جای جای این مرز و بوم موفق و پیروز و سربلند باشید.

همچنین لازم می دانیم انتصاب جناب آقای مهندس خلیل نیکشاد را به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل که بیانگر تجارب ارزنده و سوابق ایشان در زمینه کشاورزی و از خانواده بزرگ صنعت کشاورزی می باشند را صمیمانه تبریک عرض نماییم.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال، تحت توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم(عج) و در سایه همکاری، همدلی و مشارکت کلیه کارکنان سازمان شاهد استمرار روند رشد و اعتلای کشاورزی استان باشیم.

میرجمال الدین پورپیغمبر مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

نوشتن دیدگاه

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید