صفحات اختصاصی امور

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، انتخاب مجدد جناب آقای مهندس یاسر عبدی ریاست حراست شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان  بعنوان حراست برتر استان از سوی حراست کل استان اردبیل

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، استاد صمد نوری موفق به دریافت مدال طلا در مسابقات سراسری کاراته جام کارگران کشور شد.مراسم تجلیل توسط همکاران استاد صمد نوری در امور اداری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، صمد نوری از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان سفیرهیات ورزش کارگری استان اردبیل حکم و مدال طلای اخلاق مسابقات کاراته کنترلی انتخابی تیم ملی  کارگران کشور را کسب نمود .خراسان رضوی ( مشهدمقدس ) میزبانی مسابقات فوق را بعهده داشت.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، حجت الاسلام احمدی : فلسفه اصلی تشکیل بسیج زمینه سازی برای تداوم وحدت در جامعه انقلابی بود.به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیران، کارکنان و کارگران شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

 

 

 

شهادت جانسوز یازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت ، قامت سبز استواری و ایستادگی ، آیینه پارسایی و پرهیزگاری ، حضرت امام حسن عسگری (ع) را تسلیت و تعزیت می گوییم .

 

 

 

حضور پررنگ کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در راهپیمایی 13 آبان سال 1397

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، مهندس نصرالله جعفرزاده معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در مراسم تودیع و معارفه مدیریت امور پشتیبانی و رفاه این معاونت، با اشاره به نقش اساسی نیروی انسانی در مجموعه های سازمان های دولتی و غیر دولتی گفت: امروزه نیروی انسانی محور توسعه بوده و باید همواره در درون سازمان به منظور نیل به اهداف آرمانی سازمان همواره در تربیت و تقویت نیروی انسانی موثر سعی و اهتمام داشته باشیم.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، تقدیر و تشکر اداره حراست شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از اقدام شجاعانه و دشمن شکن سپاه پاسداران در برخورد با عناصر تروریستی اخیر.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، نایب رئیس هیئت مدیره و معاون مالی،اداری و بازرگانی به اتفاق فرمانده و معاون حوزه مقاومت بسیج کارگری و مدیران حراست و روابط عمومی، از خانواده شهدای کارگری این شرکت دیدار وضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از نزدیک با مسائل و مشکلات خانواده آنها قرار گرفتند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، گرامیداشت هفته دفاع مقدس(یادواره شهدای کارگری شرکت) در شرکت کشت و صنعت مغان به روایت تصویر.