صفحات اختصاصی امور

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، اولین جلسه شورای مدیران بعداز واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به بخش خصوصی، با حضور مدیرعامل ، اعضای محترم هیئت مدیره ، مدیران و معاونان این شرکت در محل سالن کنفرانس تشکیل شد .

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، حضور پررنگ مدیرعامل و پرسنل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در راهپیمایی ۲۲ بهمن.

 

 ۲۲ بهمن روز تجدید عهد با انقلاب،‌ امام و اسلام است. "مقام معظم رهبری"

...اطلاعیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن ...

 ۲۲ بهمن در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش بزرگی داشته است. استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا همواره سعی نموده اند که انقلاب را از یاد مردم ببرند اما دهه فجر و بخصوص راهپیمایی 22 بهمن همواره تجسّم اراده و عظمت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بوده است. راهپیمایی 22 بهمن در جهان به عنوان یک پدیده بی نظیر، نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایران است. .هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و این مخصوص ملت همیشه در صحنه ایران است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، استفاده از "فیدر میکسر" برای تهیه در اغلب دامداری های صنعتی ایران به امری ضروری بدل گشته است.

 

 

سالروز جانگداز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه تسلیت باد.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، دوره آموزشی "تئوری حریق و خاموش کننده های دستی " در مورخه 97/9/17  با حضور پرسنل آتش نشانی شرکت توسط واحد آموزش  و مسئول ایمنی و بهداشت حرفه ای شرکت با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل برگزار گردید و در این دوره آموزشی ضمن آشنایی همکاران با انواع خاموش کننده های دستی حریق بطور عملی با نحوه خاموش کردن حریق با انواع کپسول های آتش نشانی آشنا شدند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، انتخاب مجدد جناب آقای مهندس یاسر عبدی ریاست حراست شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان  بعنوان حراست برتر استان از سوی حراست کل استان اردبیل

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، استاد صمد نوری موفق به دریافت مدال طلا در مسابقات سراسری کاراته جام کارگران کشور شد.مراسم تجلیل توسط همکاران استاد صمد نوری در امور اداری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، صمد نوری از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان سفیرهیات ورزش کارگری استان اردبیل حکم و مدال طلای اخلاق مسابقات کاراته کنترلی انتخابی تیم ملی  کارگران کشور را کسب نمود .خراسان رضوی ( مشهدمقدس ) میزبانی مسابقات فوق را بعهده داشت.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، حجت الاسلام احمدی : فلسفه اصلی تشکیل بسیج زمینه سازی برای تداوم وحدت در جامعه انقلابی بود.به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیران، کارکنان و کارگران شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.